Progimnazijos 25-mečio programa

  • Paskelbta: 2024-03-12
  • Kategorija: Renginiai

VILNIAUS MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOS

25 - MEČIO JUBILIEJAUS ,,BUVOME, ESAME IR BŪSIME!”

2023 - 2024 M. M. VEIKLŲ IR RENGINIŲ PROGRAMA

2023 –  2024 

m. m.

Susitikimų  ciklas aštuntokams su buvusiais mokiniais ,,Be Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos nebūčiau tuo kuo esu“ progimnazijos aktų salėje.

2023 – 2024

 m. m.

6 - 7 klasių mokinių piešinių paroda ,,25 - tas mokyklos gimtadienis” erdvėje prie 204 kabineto.

7d, 8d kryptingos dailės klasių mokinių tapybos darbų paroda Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje, Tolminkiemio g. 4,  2024 m. birželio 11 dieną.

Knygų paroda ,,Mūsų mokytojų parašytos knygos“ progimnazijos bibliotekoje, muziejuje.

2023 – 2024

m. m.

1 - 4 klasių STREAM projektų: ,,Vaikai pasakų pasaulyje”, ,,Sugrįžta paukščiai į namus”  parodos prie raštinės.

STEAM gamtos laboratorijos veiklų pristatymas.

2024  m. balandžio 26 d.

Tarptautinės šokių dienos proga ,,Nepraleisk šanso pašokti" bendras mokinių šokis 5 - 8 klasių korpuse, I aukšte su progimnazijos Europos klubu.

2024  m. gegužės 30 d.,

17.30 val.

Mažvydiečių atminimo statulėlių įteikimas. Keistuolių teatro spektaklis pedagogams ir kitiems darbuotojams bei senjorams, Laisvės prospektas 60.

 

2023 - 2024

m. m.

Tęstinė pilietinė iniciatyva – akcija ,,Martyno Mažvydo vardo ir darbų įprasminimas Reformatų skvere Vilniuje kartu su Lietuvos Reformacijos istorijos ir kultūros draugija.

2024 m.

birželio 10 d.

Atvirų durų diena progimnazijoje. Bendruomeniškumo iniciatyva ,,Apkabinkime mokyklą“.

Progimnazijos partnerių ir pedagogų bei mokinių tėvų iniciatyvos. Pedagogų ir kitų darbuotojų kūrybinių darbų paroda muziejuje. Pilietinės iniciatyvos - akcijos ,,Martyno Mažvydo vardo ir darbų įprasminimas Reformatų skvere" šventinis rezultatų apibendrinimas progimnazijos bibliotekoje.

2024 m.

birželio 11 d.

12 val.

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos 25 - mečio jubiliejaus koncertas ,,Buvome, esame ir būsime!“ Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje, Tolminkiemio g. 4, 1 - 8 klasių mokiniams, tėvams, mokytojams ir kitiems darbuotojams bei svečiams.

2024 m.

2024 m. birželio 21 d.

8-kų ąžuoliuko sodinimas, skirtas progimnazijos 25 - mečiui.

8 klasių išleistuvės ir Mažvydiečių statulėlių įteikimas mokiniams progimnazijos aktų salėje.

Nuo 2024 m. rugsėjo 2 d.

Martyno Mažvydo vardo įamžinimas - mokinių pano ant progimnazijos lauko sienos drauge su Vilniaus dailės akademijos studentais.

Reprezentuojantis progimnaziją kilnojamasis stendas progimnazijos vidiniame kiemelyje.

Nuo 2023 – 2024 m. m.

1 - 8 klasių mokinių akcija ,,Būk unikalus net ir su uniforma“

https://8togo.lt/produkto-kategorija/pagal-mokykla/vilnius/vilniaus-martyno-mazvydo-progimnazija/ ; www.bedifferent.lt

P.S. Programa gali būti tikslinama.

       Nuoširdžiai  kviečiame į Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos 25 - mečio renginius ir veiklas. Martyno Mažvydo vardo garsinimas ir dabar atlieka svarbų vaidmenį ugdant jaunąją kartą - ne tik prisimenant, bet ir puoselėjant šio garsaus žmogaus indėlį į lietuvių kultūrą ir švietimą.

     Todėl svarbia šventinės programos dalimi tampa siekis susiburti ir drauge atlikti išliekamąją vertę turintį veiksmą - Vilniaus Reformatų skvere, lietuvių raštijos pradininkams statomame paminkle, turėti per mažvydiečių ir jų simpatikų paramą iškilsiančią Martyno Mažvydo asmenybei ir jo darbams skirtą stelą. Šis veiksmas mūsų šventei suteiks realiai įgyvendinto didelio užmojo džiaugsmą, kvies šią ir ateinančias kartas ne tik svajoti, rengtis, bet ir nuo jaunumės veikti gimtosios kalbos ir kultūros baruose.

    Norime padėkoti visiems, kurie per šiuos 25 metus prisidėjo prie Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos klestėjimo. Su Jumis 25 - mečio sukaktis tikrai taps ypatingu  prisiminimu. Džiaugiamės galėdami švęsti šį istorinį momentą su progimnazijos bendruomenės nariais ir visais bendraminčiais!

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos administracija
 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos