Vilniaus Martyno Mažvydo progimanzijos
2023 - 2024 m. m. neformaliojo ugdymo 5 - 8 kl. nemokamų būrelių tvarkaraštis
5 - 8 klasių nemokamas būrelis |
Būrelio vadovas |
Diena ir laikas |
Vieta |
Krepšinis (6 - 8 kl.) |
Mindaugas Gatelis |
Pirmadienis 14.35 val. |
Didžioji sp. salė |
Kvadratas (5 - 6 kl. mergaitės) |
Vilma Junevičienė |
Ketvirtadienis 13.40 val. ir 14.35 val. |
Didžioji sp. salė |
Futbolas (6 - 8 kl.) |
Povilas Sinkevičius |
Antradienis 14.35 val. |
Didžioji sp. salė |
„Sveikatos link” |
Genovaitė Tonkienė |
Pirmadienis 13.40 val. |
Didžioji sp. salė |
Kūrybinis šokis (5 kl.) |
Audronė Stanienė |
Antradienis 13.40 - 15.00 val. Trečiadienis 13.40 -15.00 val. |
Mažoji sp. salė |
Sportiniai šokiai (5 - 8 kl.) |
Audronė Stanienė |
Pirmadienis 18.00 - 20.00 val. Trečiadienis 18.00 - 20.00 val. |
Aktų salė |
„Šok laisvai“ (5 - 8 kl.) |
Laura Navickienė |
Antradienis 13.40 - 15.00 val. |
Aktų salė |
Kraštotyros būrelis ,,Keliauk, pažink, nenurimk” (5 - 8 kl.) |
Renata Maslauskienė |
Ketvirtadienis 14.35 val. |
126 kab. |
,,Muziejaus paslaptys“ (5 kl.) |
Eugenijus Manelis |
Pirmadienis 13.50 val. |
Muziejus |
Ukulėlių būrelis (5 kl.) |
Justina Bradauskienė |
Antradienis 12.55 val. |
Muziejus |
Instrumentinis – vokalinis ansamblis MMP |
Eugenija Drungilienė Justina Bradauskienė |
Antradienis 13.50 val. Ketvirtadienis 13.50 val. |
237 kab. |
Kulinarijos būrelis „Šaukštas šmaukštas” (5 - 6 kl.) |
Reda Gustienė |
Kas antras antradienis 14.35 val. |
118 / 119 kab. |
Dailės būrelis „Teptukų šokis” (5 - 8 kl.) |
Daiva Varslavėnienė |
Antradienis 14.35 val. |
120 kab. |
,,Darau - drožiu pats“ (5 - 6 kl.) |
Virginijus Bartkevičius |
Trečiadienis 14.35 val. |
121 kab. |
Įdomioji biologija (5 - 7 kl.) |
Rasa Tumienė |
Ketvirtadienis 14.35 val. |
240 A kab. |
Jaunasis mokyklos paramedikas |
Vilma Žikulina |
Trečiadienis 14.35 val. |
241 kab. |
Europos klubas (5 - 8 kl.) |
Pache Pierr PHilippe Henrie, Svetlana Politova |
Ketvirtadienis 13.50 val. |
228 / 207 kab. |
Prancūziškasis teatras |
Kamal Ahamada |
Penktadienis 14.35 |
Muziejus |
Vokalinis ansamblis ,,FA SI LA CHANTER“ (5 - 8 kl.) |
Svetlana Politova |
Trečiadienis 14.35 val. |
237 / 228 kab. |
,,Mažoji Lietuva ir Pilaitė“ – projektinė veikla (7 kl.) |
Danguolė Matulevičienė |
Pirmadienis, antradienis 13.50 val. |
Biblioteka |
P. S. Sekmadienis, 13.00 - 15.00 val. didžioji / mažoji sporto salė - skirta progimnazijos mokiniams ir jų tėvams (mokiniai turi būti su tėvais).
2023 – 2024 m. m. neformalaus ugdymo tėvų finansuojami 1 - 8 klasių būreliai
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje (Vydūno g. 17A)
Būrelis mokamas |
Kontaktai |
Diena ir laikas |
Vieta |
Fortepijono pamokos |
Medeinė Mickevičiūtė medeine.mickeviciute@gmail.com +370 643 20144 |
Antradienis 15.15 val. (1 - 4 kl.), penktadienis 12.45 val. (1 - 4 kl.) |
201 kab. |
Baleto pamokos |
Lietuvos tarptautinė baleto akademija +370 6331 64995 |
Antradienis, ketvirtadienis 15.00 -15.55 val. (6 – 9 metai)
|
Aktų salė |
Zumba |
Vasilisa Tarasova |
Pirmadienis, trečiadienis 17.30 – 20.00 val. |
Mažoji sp. salė |
Robotika |
Robotikos akademija +370 5 2525713 |
Antradienis: 15.00 – 18.00 val. (1-2 kl. - 122 kab.); 15.00-16.30 val. (1-2 kl. - 123 kab.). Trečiadienis 16.45 - 18.15 val. (3 - 4 kl. - 123 kab.). |
122, 123 kab. |
Programavimas |
Algorithmics Kęstutis Pilipuitis |
Antradienis, trečiadienis 15.00 – 16.00 val. |
236 C, 236 kab. |
Influenceriai inovatoriai |
,,Imperium" Sandra Lipinskaitė, mokytojas Paulius +370 641 70611, https://vipmokykla.lt/ |
Pirmadienis 15.00 – 16.00 val. |
236 (201) kab. |
STEAM būrelis |
UAB ,,Edugilė” +370 606 39186 |
Ketvirtadienis 14.00 – 16.00 val. |
201 kab. |
Keramika |
Milda Tverkutė milda.tverkute@mmazvydas.lt |
Antradienis – 13.00, 14.00 val. (1 - 3 kl.), trečiadienis 14.00 (1 - 2 kl.), 15.00 val. (2 - 4 kl.) |
Keramikos dirbtuvės, 119A kab. |
Krepšinis |
Sostinės krepšinio mokykla https://www.skm.lt/ |
Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis 17.30 – 20.30 val.; šeštadienis 9.00 – 17.30 val. |
Didžioji sp. salė |
Kyokushin karate |
,,Saulės ženklas“ https://karatemokykla.lt/ |
Antradienis, ketvirtadienis 17.30 – 20.00 val. |
Mažoji sp. salė |
Šachmatai |
VĮ ,,Lietuvos šachmatų mokykla” +370 657 29557 |
Antradienis 13.00 - 16.00 val. |
125 kab. (232) |
Futbolas |
VĮ Futbolo klubas ,,Vilnius” https://fkvilnius.lt +370 601 12305 |
Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis 16.00 - 19.00 val. |
Futbolo aikštė |
Tekbolas |
Lietuvos tekbolo federacija +370 656 57084 Lukas Arlauskas |
Antradienis 16.30 - 17.30 val. |
Didžioji sp. salė |
Šeštadienis, sekmadienis 10.00 - 12.00 val. |
Mažoji sp. salė |
||
Regbis |
Vidmanto Valio regbio akademija www.vvakademija.lt vidmantas@regbioakademija.lt +370 677 71804 |
Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis 16.00 - 17.15 val. |
Didžioji sp. salė |