Akimirkos absolventų klasėse 2024

  • Paskelbta: 2024-06-21
  • Kategorija: Renginiai

       2024 metų birželio 21 diena Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje buvo skirta 8-ams. Jautriausia dalis vyko 8 d, 8 p, 8 pp ir 8 pr klasėse. Aštuntokus nustebino klasių vadovių kūrybinės galios, buvo miela prisiminti įdomiausius klasės momentus. Džiugino absolventus nuoširdūs klasių auklėtojų palinkėjimai, padėkos, septintokų staigmenos ir klasės bendrystė.

      8-okai padėkojo visiems pedagogams: ,,Tu kasdien ateini į klasę ir kaskart mus vedi pažinimo keliu. Per raides, per skaičius, per istorijas mokai, kaip suprasti, užjausti, pažinti, atrast ... Tu, lyg pats įstabiausias sodininkas, beri išminties ir žinių sėklas į mus, kad sudygtų, išaugtų su pagarba teisingumas, drąsa ir geresnis rytojaus pasaulis. Ačiū tau už išmokytą pirmąjį žodį, už padrąsinimą, šypseną, už gerumą širdies. Ačiū, kad palydi mus į nepakartojamą gyvenimo skrydį.

      Dar padėkoti norėjome už žinias, už šilumą, už rūpestį, už meilę, už tai, kad mums padėjote save surast. Mes iš visos širdies jums, mokytojau, tariam ,,Ačiū!"

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos 8 d, 8 p, 8 pp, 8 pr  klasių mokiniai

Nuotraukos:
V. Junevičienės

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos