Erasmus + projekto tęsinys
Eglė Bridikienė / 2017 m. kovo 9 d.
Vasario 6- 10 dienomis penkios mūsų progimnazijos anglų kalbos mokytojos tobulino savo profesines
kompetencijas Didžiojoje Britanijoje, Southemptono mieste. Šie kvalifikacijos kursai – tai „Erasmus +“
(KA1) bendrojo ugdymo projekto „Kiekvienas mokinys yra asmenybė: personalizuotas mokymas
pamokose“ dalis. Projektas finansuojamas Europos komisijos.
Mokytojos Lina Spalvienė, Rita Bakanienė, Renata Žemaitienė, Eglė Bridikienė ir Skaistė Poniškaitienė
lankėsi LEWIS mokytojų mokymo centre organizuotose paskaitose.
Šio centro kvalifikuoti lektoriai nuolat skaito paskaitas patyrusiems, ambicingiems mokytojams, kurie nori
būti sėkmingi savo darbe bei ieško vis naujesnių būdų sudominti šiuolaikinius mokinius ir įkvėpti jiems
didesnės motyvacijos mokantis kalbų.
Visą savaitę mūsų mokytojos mokėsi, kaip organizuoti mokymą bei parengti užduotis,
kad kiekvienas mokinys būtų sėkmingai įtrauktas į ugdymo procesą ir kiekvieno mokinio poreikiai būtų
patenkinti. Įdomiai pateiktos praktinės užduotys įtraukė net ir pačias mokytojas, kurioms teko pasinerti į
mokinių pasaulį bei išbandyti jiems skirtas užduotis. Mokytojos gavo daug naudingos metodinės ir
profesinės informacijos, stebėjo pamokas, kūrė užduotis, mokėsi ir dalinosi patirtimi.
Projekto dalyvės įgytas kompetencijas panaudos mokymo proceso, kuris būtų
labiau pritaikytas individualiems mokinių poreikiams, tobulinimui.
Mokytojos dega noru išmėginti naujoves savo pamokose ir pasidalinti savo patirtimi su kitais mokytojais.
Balandžio mėnesį jos planuoja praktinį seminarą Vilniaus miesto kalbų mokytojams.
Eglė Bridikienė, Lina Spalvienė
KULINARIJOS PAMOKA LAIDOJE “PADĖKIME AUGTI”
Reda Gustienė / 2016 m. birželio 16 d.
7c klasės mokiniai šiais metais turėjo progą per technologijų kulinarijos pamoką filmuotis TV3 laidai
“Padėkime augti”.
Mokiniai su džiugesiu ir nedideliu nerimu laukė tos dienos. Atėjo susikaupę, puikiai pasiruošę.
Gamino morkų salotas, patiekalą iš vištienos, kepė obuolių pyragą, serviravo stalą. Dirbo gerai,
atsakingai. Nereikėjo drausminti ar prašyti susitvarkyti darbo vietą.
Po filmavimo vienas per kitą klausinėjo, kada rodys per televizorių.
Laidą buvo galima pamatyti per TV3 lapkričio 15d. laidoje “Padėkime augti”.
Mokytoja Reda Gustienė
Dalykų mokytojai
Vardas Pavardė Kvalifikacinė kategorija Dalykas Auklėjamoji klasė
Agnė Adamonytė Vyr. mokytoja Anglų k. mokytoja 5pp
Erika Albertynienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4a
Elena Aleksandravičienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 3h
Daiva Augulienė Mokytoja Istorijos mokytoja 5d
Teresa Augustovska Metodininkė Pradinių klasių mokytoja 4e
Rita Bakanienė Vyr. mokytoja Anglų k. mokytoja 7p
Virginija Balandienė Vyr. mokytoja Muzikos mokytoja –
Gitana Balsevičienė Metodininkė Pradinių klasių mokytoja 2f
Aušra Banelienė Metodininkė Technologijų mokytoja –
Virginija Baranauskienė Vyr. mokytoja Matematikos mokytoja 6e
Indrė Belickienė Mokytoja Biologijos mokytoja –
Edita Bobyrienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 3b
Eglė Bridikienė Vyr. mokytoja Anglų kalbos mokytoja 8a
Eglė Budrikienė Metodininkė Muzikos mokytoja –
Rūta Cvirkienė Vyr. mokytoja Biologijos mokytoja 8b
Elia Černiavskaja Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 2c
Daina Černienė Metodininkė Anglų kalba, pradinės klasės –
Stanislava Dambrauskienė Metodininkė Matematikos mokytoja –
Dovilė Didikaitė – Giniotė Mokytoja Matematikos mokytoka 6a
Daiva Diržauskienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4c
Eugenija Drungilienė Mokytoja Muzikos mokytoja –
Teresa Dudoit Vyr. mokytoja Chemijos mokytoja –
Mindaugas Gatelis Metodininkas Kūno k. mokytojas 7e
Reda Gustienė Vyr. mokytoja Technologijų mokytoja –
Irina Jakubauskienė Vyr. mokytoja Matematikos mokytoja 6d
Skaistė Janickienė Metodininkė Pradinių klasių mokytoja 4f
Edita Juknienė Vyr. mokytoja IT mokytoja 6c
Vilma Junevičienė Mokytoja Kūno kultūros mokytojas 7d
Kristina Jūraitė Vyr. mokytoja Informatikos mokytoja
Eglė Jurevičė Vyr. mokytoja Dailės mokytoja –
Sonata Juzėnienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 2b
Loreta Kamarauskienė Vyr. mokytoja Anglų k.mokytoja 8c
Enrika Karvelienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja 2d
Danutė Kasiulevičienė Metodininkė Lietuvių kl. mokytoja –
Elvyra Kernagienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 3d
Daiva Kirlienė – Psichologė
Justina Kriščiūnaitė Mokytoja Muzikos mokytoja –
Gitana Kučinskienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4e
Dalia Kundrotienė Metodininkė Pradinių klasių mokytoja
Audronė Lašinskienė Metodininkė Muzikos mokytoja –
Eglė Laumelienė Vyr. mokytoja Vokiečių kalba –
Violeta Likšienė Metodininkė Choreografijos mokyt. –
Vilija Malinauskienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4d
Eugenijus Manelis Ekspertas Istorijos mokytojas –
Zita Markevičienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja
Danguolė Matulevičienė – Bibliotekininkė –
Aušra Maulė Mokytoja Pradinių klasių mokytoja 2m
Imanas Merkys Vyr. mokytojas Geografijos mokytojas –
Zivilė Meškėlienė Ekspertė Lietuvių kl. mokytoja 8p
Laima Mikėnienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja
Vanda Minkauskienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja
Jolanta Noreikienė – Socialinė pedagogė –
Eglė Noreikienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja
Irma Pavilionienė – Specialioji pedagogė –
Irma Pavliukevičienė Mokytoja Pradinių klasių mokytoja 3h
Vladislava Pažėrienė Metodininkė Vokiečių kl. mokytoja –
Nijolė Pelakauskienė Vyr. mokytoja Etikos mokytoja –
Pierre Henri Philippe Pache Mokytojas Prancūzų kalba –
Aušra Pivorienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių 4h
Svetlana Politova Metodininkė Anglų kalbos mokytoja 6p/f
Skaistė Poniškaitienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja –
Valdemaras Purelis Vyr. mokytojas Fizikos, IT mokytojas 5a
Jovita Ragauskaitė Metodininkė Pradinių klasių mokytoja 3f
Sigutė Ramanauskienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4b
Verutė Raugalienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 3c
Genė Remeikienė Metodininkė Lietuvių kalbos mokytoja –
Birutė Rimšelienė Metodininkė Pradinių klasių mokytoja 3g
Robertas Rinkevičius Vyr. mokytoja Technologijų mokytojas 7b
Reda Riukaitė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 3e
Alvyda Ručinskienė Metodininkė Pradinių kl. mokytoja 4a
Eglė Sakalienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 3a
Georgijus Sapožnikovas Ekspertas Geografijos mokytojas –
Jadvyga Saveiko Mokytoja Anglų kalbos mokytoja –
Leonora Semaško Metodininkė Geografijos mokytoja
Olga Semėnienė Vyr. mokytoja Technologijų mokytoja 7c
Svetlana Semionova Vyr. mokytoja Rusų kl. mokytoja
Povilas Sinkevičius Mokytojas Kūno kultūros mokytojas –
Gaiva Skurdenienė Vyr. mokytoja Tikybos mokytoja –
Vladas Smilauskas Vyr. mokytoja Prancūzų kalbos mokytojas –
Aušrelė Sorakienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja 2g
Jelena Sosnovska Mokytoja Pradinių klasių mokytoja 2a
Lina Spalvienė Vyr. mokytoja Anglų kl. mokytoja 8pp
Eslanda Spėčiuvienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja 2e
Audronė Stanienė Metodininkė Choreografijos mokytoja –
Aušra Stankevičienė Vyr. mokytoja Kūno k. mokytoja –
Gabrielė Stasytienė Metodininkė Teatro mokytoja –
Jurgita Stonienė Vyr. mokytoja Matematikos mokytoja 6b
Rima Striogaitė Vyr. mokytoja Lietuvių kl. mokytoja 5b
Vitalija Subačiūtė Mokytoja Lietuvių kl. mokytoja –
Olga Šibkova Mokytoja Rusų kl. mokytoja –
Zinaida Šimkuvienė Metodininkė Istorijos mokytoja –
Nijolė Šlajuvienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja
Liuda Šulskienė Vyr. mokytoja Istorijos mokytoja 5c
Genovaitė – Marijona Tonkienė Metodininkė Kūno k. mokytoja –
Vaiva Truskauskienė Vyr. mokytoja Lietuvių kl. mokytoja –
Rasa Tumienė Vyr. mokytoja Biologijos mokytoja –
Milda Tverkutė Vyr. mokytoja Dailės mokytoja –
Uberti Jacgues – Prancūzų kalbos mokytojas –
Džiuginta Vaičiūnienė Vyr. mokytoja Pradinių klasių mokytoja 4g
Regina Vaitkevičienė – Bibliotekininkė –
Daiva Varslavėnienė Metodininkė Dailės mokytoja –
Eglė Vepštienė Metodininkė Logopedė –
Rita Zašauskaitė Vyr. mokytoja Tikybos mokytoja 7a
Igoris Zujevas Mokytojas Lietuvių kalbos mokytojas 6p
Edita Žalienė Vyr. mokytoja Pradinių kl. mokytoja 2a
Kristina Žebrauskaitė-Šileikienė Metodininkė Muzikos mokytoja –
Virginija Žekonytė- Petrikienė Vyr. mokytoja Prancūzų kl. mokytoja 5p
Renata Žemaitienė Vyr. mokytoja Anglų k. mokytoja 8d
Rūta Žilinskaitė Mokytoja Anglų kalbos mokytoja –
2017 © Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
Įm. k.: 195003862, biudžetinė įstaiga, duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre
Registracijos adresas: Vydūno g. 17A, Vilnius
Juridinis asmuo nėra PVM mokėtojas